Opatření proti šíření COVID-19

Aktuální situaci kolem šíření koronaviru neustále sledujeme a vyhodnocujeme. Veškeré naše aktivity se snažíme přizpůsobovat aktuální situaci i vydaným opatřením. Respektujeme všechna platná nařízení vlády či jiných orgánů a dodržujeme veškerá pravidla, která přijaly školy či firmy.

Naše aktivity se snažíme realizovat s maximální ohleduplností a důrazem na minimalizaci šíření onemocnění COVID-19.

Ve spolupráci s firmami a školami se snažíme o plynulý průběh školního roku a zajištění maximální kvality našich služeb.

Vzhledem k aktuálně platným přijatým opatřením a uzavřeným školám NEPROBÍHAJÍ KROUŽKY, PROJEKTOVÉ DNY ANI EXKURZE. 

O zahájení kroužků budete informováni na našich webových i Facebookových stránkách. Přihlášeným účastníkům a ředitelům zapojených ZŠ zašleme zprávu.

Pokud máte zájem přihlásit své dítě do našeho kroužku, ještě stále máte šanci!

Všechny žáky žádáme, aby v případě příznaků respiračních onemocnění nás kontaktovali a exkurze se neúčastnili. Pokud by váš zájem o exkurzi či jinou akci trval, pokusíme se nalézt náhradní řešení. Děkujeme za pochopení.

Po zlepšení situace a uvolnění opatření plánujeme opět rozběhnout naše tradiční aktivity, avšak za dodržení všech opatření nezbytných k zabránění šíření koronavirové nákazy.

Aktuální situace kolem šíření koronavirové nákazy se týká nás všech. Pokud budeme k sobě ohleduplní a dodržovat elementární pravidla, jistě budeme moci opět naplno realizovat veškeré školní i mimoškolní aktivity bez omezení a nečekaných opatření.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na setkání v kroužcích, při exkurzích, besedách či projektových dnech.