Dobrá zpráva!

Náš web v novém kabátě

Všimli jste si nového designu našich stránek?

Většina z nás se v současné koronavirové době více a intenzivněji než dříve přesunula do on-line prostředí. A pokud tu trávíme více času, jistě se shodneme, že i vzhled webových stránek a jejich funkčnost na nás působí. Je třeba jít s dobou, neustrnout a neustále hledat podněty ke zlepšení. Proto věříme, že budete s našimi novinkami spokojení a naše nové motivy a maskoti se vám budou líbit tak jako nám.

Nový web nám v současné náročné době vlil novou krev do žil a cítíme z něj nadšení a spoustu energie do nové práce. A přejeme ji i vám.

Máte strach, že již nenajdete informace, které potřebujete? Určitě se nemusíte bát! Náš nový web je velmi intuitivní, přehledný a řada informací zůstala na svém původním místě. Možná právě naopak zjistíte, že něco jsme vylepšili k větší přehlednosti.

Rozdělení na kraje zůstalo zachováno. Zde se držíme myšlenky propojování místních firem, škol, mladých lidí i jejich rodičů a regionální dostupnosti veškerých našich akcí.

Co je nového?

  • přibyly dotazníky a nový nástroj Kariérní portfolio
  • všechny dotazníky již najdete v naší zbrusu nové aplikaci
  • dotazníky už si nemusíte složitě objednávat nebo doufat, že se do našeho programu zapojí vaše škola. Jednoduše si je zakoupíte přímo v aplikaci a díky okamžité platbě kartou na nich můžete ihned začít pracovat.
  • úvodní stránka visc.cz už není jen rozcestníkem – najdete zde všechny důležité informace
  • a samozřejmě nové motivy a maskoti – co na ně říkáte? My jsme nadšení!

Doufáme, že se vám naše nové webové prostředí bude líbit a především se vám v něm bude dobře pracovat na své volbě povolání.